top of page

OVĚŘENÁ POMOCNÁ RUKA

SVATEBNÍ ŠATY

 

Svatební šaty a jejich výběr je pro mnohé nevěsty něčím, co si představují už od dětství. V našem salonu si vyberete ze široké škály různých stylů, kolekcí, značek a velikostí. 

DEKORACE

 

Výzdoba každé svatby je individuální a specifická přesně jako nevěsta sama. Proto vždy nejen nasloucháme představám snoubenců, ale chceme, aby celé pojetí svatby do sebe  zapadalo a vše dokonale ladilo.

KVĚTINÁŘSTVÍ

 

Nedílnou součástí svatby jsou květiny, květinová výzdoba, a ta nejkrásnější svatební kytice. A samozřejmě i to u nás zařídíte. Jelikož si vše děláme sami, máme jistotu, že vše dokonale ladí a je pro naši nevěstu perfektní.

VIZÁŽ

 

Pro každou nevěstu je výběr a provedení svatebního líčení a účesu stejně důležitý, jako výběr šatů. Vypadá to jednoduše, ale může to být složitější, než se zdá. 

1.png

FOTO - VIDEO

 

Na svatbách miluji emoce, lidi, momenty. Rád z fotek cítím atmosféru toho dne. Dávám tomu přednost před technickou dokonalostí. Snažím se vždy zachytit příběh dne, přirozeně, takový jaký byl.

2.png

SVÁTEBNÍ MAGAZÍN

Svatební magazin Moliere, není pouze portál se skvělými svatebními dodavateli. Ale také udává trendy v tom, jak by vaše svatba mohla vypadat, a aby bylo celé plánování pro nevěstu příjemnou cestou ke dni D. 

3.png
bottom of page